x
Müşteri Hizmetleri

 

Müşteri Hizmetleri sayfamıza hoşgeldiniz.

Alış verişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.

Farklı sorularınız için, iletişim formunu kullanabilirsiniz...

Kamp Mutfağı Genel
 • Pis Su Nereye Gidiyor ?

  Boş bir şişe,bidon veya damacana işinizi görecektir.  

 • Malzeme Suya Dayanıklı mı?

  Kamp Mutfağında kullanılan siyah renk ahşap kısım huş ağacı kullanılarak yapılan film kaplı plywood kontraplak malzemedir. Plywood üretiminde kullanılan tutkal suya ve neme dayanıklı marin (WBP) tutkal özelliğine sahiptir. Plywood ön ve arka yüzeyleri Finlandiya dan ithal fenolik reçine emdirilmiş kraft kağıdı ile kaplanmıştır.
  Plywood çok iyi mekanik dayanıklılığa sahip olmasına karşın hafif olan bir malzemedir. Katman sayısı genelde tek sayı olacak şekilde üretilir.
  Üst kısımda bulanan sürgü kapakları kayın kontroplaktır. Üzerine 3 kat poliüretan astar, 1 kat poliüretan vernik, pasta ve cila uygulaması yapılarak sıcağa ve soğuya dayanıklılığı arttırılmıştır. 
  Dış Kısımda gri renkte kullanılan malzeme alüminyumdur. Alüminyum suya çok dayanıklı bir malzemedir. Üründe bulunan tüm bağlantı ekipmanları, dayanıklı ve sağlam olması açısından vida yerine alüminyum perçin kullanılmıştır. 

 • Yedek Parçası Mevcut mu ?

  Kamp mutfağı ın tüm yedek parçalarını sitemiz üzerinden alabileceğiniz gibi farklı sitelerden de alabilirsiniz. 

 • Su Pompası Nasıl Çalışıyor ?

  Kamp mutfağında kullandığımız musluk piyasada çok sık olarak kullanılan damacana pompasıdır. Kendi şarj kablosu ile gelir. Şarj kablosu akıllı telefonlarda kullanılan kablo ile aynıdır. Yaklaşık olarak tam şarjda 6 damacana yani 120 litre su taşıma kapasitesine sahiptir. Bağlantısı ise çok kolaydır. Yanınızda getirmiş olduğunuz bidonun içerisine, şarjlı su pompasının hortumunu yerleştirmeniz yeterli olacaktır. 

 • Ayaklar Paslanır mı ?

  Ayak boruları dkp demir sac üzeri krom kaplamadır. Ayakların dış kısmı her hangi bir paslanma yapmaz. Ayak borusunun iç kısmı çok fazla ıslak kaldığında paslanma yapabilir. 

 • Kamp Mutfağı Dayanıklı mı ?

  Kamp mutfağı siyah ahşap kısım birbirine çapraz geçmelidir. Ekstra olarak çivi ile dayanıklılığı desteklenmiştir. Alüminyum kenarlar 2 ahşabın birbirine bağlanması için kullanılmıştır. Böylelikle ürün dayanıklılığı arttırılmıştır. 

 • Temiz Suyu Nereden Alıyor ?

  Temiz suyu sizin temin edeceğiniz bir su bidonu ile sağlıyorsunuz. İstediğiniz boyutta bir su bidonunun içine bağlantı hortumunu bırakmanız  yeterli.

1
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.